RENAULT

Nejsou zde žádné produkty.
RENAULT

Renault S.A. je francouzská automobilka vyrábějící osobní i nákladní automobily, traktory, autobusy a v minulosti i...

Více

Podkategorie

 • LAGUNA

  Renault Laguna je automobil střední třídy, vyráběný francouzskou automobilkou Renault.Laguna se začala vyrábět v roce 1994, kdy nahradila tehdejší modelovou řadu Renault 21 vyráběnou od roku 1986. Nejdříve se vyráběla pouze ve verzi liftback, verze combi přišla na trh v roce 1995. Výroba modelu Laguna znamenala pro automobilku Renault velký krok kupředu v oblasti kvality a spolehlivosti, často tak diskutovaného témata u její starších modelů. Na základě uvedených zlepšení, byl servisní interval prodloužen na 15.000 km.

 • MÉGANE

  Renault Mégane je osobní automobil nižší střední třídy vyráběný francouzskou automobilkou Renault od roku 1995 do současnosti. První generace vozu se vyráběla do roku 2002, kdy byla vystřídána stejnojmenným, ale mnohem extravagantnějším nástupcem, který neměl s předchůdcem nic společného kromě jména, jehož výroba byla ukončena roku 2008.

 • CLIO

  Renault Clio je malý automobil, který od roku 1990 vyrábí francouzská automobilka Renault. Nahradil Renault 5. Vyrábí se již jeho čtvrtá generace. V Japonsku se prodává pod názvem Renault Lutecia. Původně byl na výběr tří- a pětidveřový hatchback. Od druhé generace je ve výrobě odvozený tříprostorový sedan s názvem Thalia. Ve třetí generaci přibylo praktické kombi Clio Grandtour, které se u zákazníků osvědčilo a je k dispozici také v nejnovější čtvrté verzi vyráběné od roku 2012.

 • TRAFIC

  Trafic je tradičním užitkovým vozem z portfolia francouzského Renaultu. Charakteristicky hranatá první generace se ve výrobě udržela od roku 1981 až do roku 2000. Nová generace, jejíž výroba stále pokračuje, má již také jednu dekádu za sebou.

 • ESPACE

  Renault Espace je velké MPV, které vyrábí francouzská automobilka Renault od roku 1984. První 3 generace vyráběla dceřiná společnost Matra. Espace je někdy označován za první evropské MPV.

 • KANGOO

  Renault Kangoo je automobil vyráběný francouzskou firmou Renault. Jde o dlouho očekávaného nástupce vozu Renault 4. Vůz vychází z koncepční studie Renault Pangea. První vozy opustily výrobní linky závodu v Maubeuge v roce 1997.

 • MASTER
 • MÉGANE SCENIC

  Renault Mégane Scénic je průkopníkem mezi menšími vozy kategorie MPV. Francouzská automobilka Renault jej uvedla na trh už v roce 1996. Vůz vycházel, jak již první název napovídá, z modelové řady Mégane. O tři roky později prošel faceliftem. Následující rok se objevila také verze s pohonem všech kol pod označením RX4. V roce 2003 dostal slovo Scénic druhé generace. Od roku 2009 se vyrábí 3. generace a byl přejmenován na Renault Scénic.

 • SCÉNIC
 • TWINGO

  Renault Twingo je malé auto určené především do městského provozu, vyráběné francouzskou automobilkou Renault. Twingo se začalo vyrábět v roce 1993. První generace Renaultu Twingo se vyráběla v letech 1993 – 2007, během té doby prodělala třikrát facelift, a to v letech 1998, 2000 a 2004. Druhá generace byla vyráběna v letech 2007 až 2014 a třetí generace se začala vyrábět v roce 2014 až do současnosti.

 • THALIA

  Renault Thalia je sedan odvozený od druhé generace Clia, který se vyrábí od roku 1999. V roce 2002 prošla modernizací, která se dotkla především přední části. V roce 2006 Thalia navíc dostala modernější palubní desku. Od roku 2008 je na trhu již druhá generace modelu Thalia, která se více podobá třetí generaci Clia.

 • MODUS
 • FLUENCE