CITROËN

Nejsou zde žádné produkty.
CITROËN

Citroën známý i jako Citroen je francouzský výrobce automobilů. Citroën je součástí koncernu PSA Peugeot Citroën.

Více

Podkategorie

 • XSARA

  Citroën Xsara je automobil nižší střední třídy, který vyráběla automobilka Citroën v letech 1997 až 2005. Xsara nahradila model ZX a vystřídal jí model C4. Vyráběla se jako tří- a pětidveřový hatchback a pětidveřové kombi. Kombi se v prodeji objevilo v roce 1998. V roce 2000 prošel vůz modernizací a v roce 2003 faceliftem.

 • C3

  Citroen C3 je osobní automobil vyráběný koncernem PSA od roku 2002, kdy nahradil předchozí model Saxo. V roce 2005 prošel faceliftem. V rámci faceliftu byly provedeny drobné změny karoserie, interiér doznal změn v oblasti přístrojové desky, středové konzole a nových materiálů.

 • EVASION

  Citroën Evasion je velkoprostorový vůz vyráběný v letech 1994-2002. Byl určen pro přepravu 7-8 osob. V roce 1999 byl proveden facelift. Výroba byla ukončena v roce 2002, automobil byl nahrazen modelem C8.

 • C2

  Francouzská automobilka Citroën uvedla na trh model C2 v roce 2003. Třídveřový čtyřmístný automobil je v podstatě alternativou k prostornému pětidveřovému Citroënu C3. Automobil patří do kategorie malých kompaktních vozů.

 • C1

  Citroën C1 je městský automobil vyráběný od roku 2005 v České republice (Kolíně) automobilkou TPCA. Automobil má 4 místa k sezení, 3 nebo 5 dveří. V roce 2008 prošel Citroen C1 modernizací (faceliftem), a to zejména designovou.

 • C4

  Citroën C4 je malý rodinný vůz vytvořený jako nástupce Citroën Xsara, uvedený na trh v roce 2004. K dispozici jsou třídveřové coupé a pětidveřový hatchback s benzinovým nebo naftovým motorem. Vůz vyniká nadprůměrně dobrými jízdními vlastnostmi. Další kladnou vlastností vozu je dobré odhlučnění interiéru.

 • C4 PICASSO

  Citroën C4 Picasso je představené automobilkou Citroën v září 2006. Jde o jasně se odlišující jednoprostorový vůz, který Vás upoutá dynamickým a atraktivním stylem již při prvním pohledu. Zaujmou Vás originální linie a zároveň jeho kompaktnost. Dynamika vozu je podtržena díky nárazníku s velkými vstupy vzduchu jaké vídáme u sportovních vozů. Celkovou eleganci dokreslují boční a zadní línie.

 • C5

  Citroën C5 je osobní automobil střední třídy automobilky Citroën, vyráběný od roku 2001 v provedení sedan/liftback a kombi (pod označením Break). V roce 2004 prošel model celkovou modernizací a faceliftem, v roce 2008 byla uvedena na trh jeho druhá generace. V roce 2010 prošla C5 drobným faceliftem, který přinesl například LED pro denní svícení a nové motory.

 • C6

  Citroën C6 je vlajkovou lodí francouzského výrobce automobilů.Karoserie je charakteristická dlouhým převisem vpředu v kombinaci s krátkou zádí. Výbavu lze volit ve třech úrovních výbavy – C6, C6 Lingage a C6 Exclusive nebo doplňovat výbavou na přání. Výbava interiéru zahrnuje nový systém klimatizace s nezávislým ovládáním teploty vlevo - vpravo a vpředu – vzadu. Jak je u vlajkových lodí Citroënu zvykem, tento model je vybaven poslední (čtvrtou) verzí hydropneumatického odpružení.

 • C8

  Citroen C8 je víceúčelový vůz kombinující výjimečný jízdní komfort s jedinečným designem, velkorysý prostor a výbavu, takto se staví mezi nejlepší své třídy. Díky silnému a dynamickému stylu je model Citroen C8 velice nápadné auto, které se na první pohled odlišuje svou výraznou a dynamickou siluetou a velkými zadními světly.

 • SAXO

  Citroën Saxo je pětidvéřový, nebo třídvéřový hatchback vyráběný francouzskou automobilkou Citroën. Model Saxo byl vyráběn od roku 1996. Do roku 2004 se vyráběl společně s menším typem AX.

 • XANTIA

  Citroën Xantia je nástupnickým modelem Citroënu BX. Je to též jedna z generací modelů s hydropneumatickým odpružením. Hydropneumatické odpružení je též hlavním znakem tohoto vozu. Model se vyráběl s karoserií liftback nebo kombi.

 • XSARA PICASSO

  Citroën Xsara Picasso je osobní automobil francouzské automobilky Citroën, byl představen v roce 1999. Výroba skončila v roce 2010. Je postaven na bázi modelu Xsara, jde o první kompaktní MPV v nabídce firmy Citroën a mělo takový úspěch, že bylo 4 roky vyráběno souběžně s následníkem C4 Picasso. Vůz prošel dvěma facelifty. Velký facelift byl proveden v roce 2004. Malý facelift byl proveden v závěru výroby.

 • ZX

  Citroën ZX byl tří, nebo pětidveřový hatchback, nebo kombi Break francouzské automobilky Citroën. Výroba probíhala v letech 1991 až 1997. Je to jeden z vozů, který nemá hydropneumatické odpružení.

 • BERLINGO

  V roce 1996 byl představen na trh Citroën Berlingo a to v užitkové i osobní verzi. Od roku 1999 dostal pod jeho kapotu moderní turbodiesel 2.0 HDI. Rok 2003 přinesl zdařilý facelift, po němž výrazně omládla jak karoserie, tak interiér. Po třech letech výroby dostal automobil velmi povedený turbodiesel 1.6 HD.

 • AX

  Citroën AX je malý osobní automobil vyráběný Citroënem v letech 1986 až 1997. Prodej byl zahájen v roce 1986, auto bylo koncipované jako náhrada za model Visa. V základní verzi byl vůz velmi lehký, především díky rozsáhlému použití plastových panelů a pouze nezbytného množství nosných dílů z oceli.

 • C3 PICASSO

  Citroën C3 Picasso je MPV automobilky Citroën. Vůz je dlouhý 408 cm, široký 173 cm a vysoký 162 cm, výsledkem je obdivuhodně kompaktní příď a vertikálně řešená záď. Toto uspořádání proporcí přináší všem cestujícím spoustu prostoru. Objem zavazadlového prostoru dosahuje až 500 litrů VDA pod zadním platem v pětimístné konfiguraci. Místo řidiče nabízí periferní výhled, který je umožněn trojdílným čelním sklem s úzkými sloupky, díky čemuž má řidič přehled o celé silnici. S panoramatickou střechou může celková prosklená plocha dosáhnout 4,52 m².

 • JUMPY

  Citroën Jumpy je užitkový automobil , který se vyrábí od roku 1995. Od roku 2007 se vyrábí nová verze.

 • JUMPER

  Citroën Jumper je lehké užitkové vozidlo – dodávka, vyráběná automobilkou Citroën. Vozy se vyrábí v italském městě Val di Sangro v továrně Sevel-Süd od roku 1994, kdy řada Jumper nahradila předchozí model Citroën C25. Existuje mnoho verzí, jak pro přepravu osob tak verze pro dopravu nákladů i jen základní šasi pro různé užitkové přestavby. Jednotlivé typy se liší i délkou a výškou nástavby. Továrna v Sevel byla založena firmami Peugeot a Citroën patřícími do koncernu PSA a italským Fiatem. Vyrábí se tu proto i vozy Peugeot Boxer a Fiat Ducato, které jsou s Jumperem konstrukčně shodné. V červenci 2006 byly uvedeny do výroby nové modelové řady těchto tří výrobců.

 • C4 GRAND PICASSO
 • DS5
 • C-ELYSEE
 • DS4
 • C-CROSSER
 • C3 PLURIEL
 • NEMO